PCBNaszym Klientom oferujemy pełen zakres napraw pogwarancyjnych. Poprzez bogatą wiedzę i doświadczenie naszej kadry gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie technologicznym.

Naprawy realizujemy kompleksowo, szybko oraz niezawodnie. W celu zgłoszenia naprawy, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub kontakt telefoniczny.

Jeżeli nie są Państwo pewni czy serwisujemy dany sprzęt lub chcą Państwo uzyskać więcej informacji – polecamy wcześniejsze zapytanie telefoniczne.

Naprawianiem sprzętu radiowo-telewizyjnego i elektroniki użytkowej zajmujemy się od roku 1980. Specjalizujemy się w naprawach telewizorów i monitorów. Z upływem czasu i coraz nowszymi technikami obrazowania przechodziliśmy od telewizorów monochromatycznych do kolorowych z lampą kineskopową, wielu producentów.

Telewizory plazmowe poznaliśmy w końcu lat 90-tych ubiegłego wieku. Odtąd, tak jak lekarze, musimy uczyć się co kilka lat nowych technologii. Po płaskich telewizorach z podświetleniem LCD obecnie przeważają te z diodami LED. Jesteśmy oczywiście gotowi do świadczenia Państwu usług i w tym sprzęcie.

W serwisie

Copyright 2011 O serwisie.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free